טיפים לבחירת שער.

 
 

 

 טיפים לבניית שער חניה/פשפש.

 

לא תמיד אנו חושבים על השער בביתנו כאלמנט עיצובי אך אין זה נכון לעשות כך. לשער הבית חשיבות בתחום הבטיחות ותחושת אינטימיות ליושבי הבית. אך השער הינו גם אלמנט עיצובי בעל חשיבות רבה למה שרוצים לשדר החוצה.

מדובר באובייקט שלאלמנט העיצוב בו יש השפעה ניכרת לעיצוב הכללי של הבית.

שער הבית מושפע רבות מאופנות וטרנדים חדשים. בשל העיסוק באומנות עיצובית לא יהיה זה עוד מסגר אשר יצור עבורכם שער אם כי אומן ברזל מיומן ומקצועי. חשיבותו העיצובית של השער מעלה את הצורך לבחור באופן מחושב ושקול את אומן  הברזל.  אשר יתרגם את תחושת הביטחון והפנטזיה העיצובית שלכם למציאות.

 

שיקולים עיקריים בעת בחירת השער.

·      ללא צל של ספק, השיקול העיקרי בבחירת השער הינו שער בטיחותי שיספק תחושת ביטחון למשתמשים בו לאורך שנים רבות.

על מנת לספק את תחושת הבטיחות חשוב לשים לב לחומרי הגלם בו משתמשים בבניית השער.

טיפ מקצועי: כל חומרי הגלם היו בנויים מחומר מגולוון בלבד.

 

 

 שיקול נוסף אשר יש לתת עליו את הדעת הוא איכות החומרים וחומרי הגמר. שמירה על איכות חומר הגלם מבטיחה את המוצר הטוב והאיכותי ביותר. מוצר אשר יחזיק מעמד לאורך שנים; הן מבחינת המראה, והן מבחינת התפקוד.

 

·      כפי שצוין קודם לכן, אלמנט העיצוב הינו בעל חשיבות רבה לכן,  השער צריך להשתלב באפן ארמוני עם העיצוב הכולל של הבית ולתת דגש למאפייניו של הברזל.

היום ישנן שיטות פרזול מתוחכמות אשר יתנו מהנה לכל פנטזיה ורצון שלכם למראה הסופי של המעקה.

 

 רמת הביצוע והגימור.

בשוק עבודות הבניה בישראל ובענף המסגרות בפרט ישנם בעלי מקצוע רבים. ככל שירבו בעלי המקצוע בתחום כך גם מנעד רמות הביצוע ורמות הגימור.

אם רצונכם במוצר איכותי, עמיד ואמין אל תקלו ראש בבחינת רמת המקצועיות של איש המקצוע שלכם. דרשו לראות עבודות קודמות ובחנו מקרוב את רמת הגימור אותה הוא מספק.

להלן כמה נקודות אשר ליקטנו עבורכם ואשר יסייעו לכם בבחינת המקצועיות, רמת הבטיחות והביצוע של המוצר המוגמר:

·      חיבור השער מתבצע ע"י עיגון עמודים לחומה או ביטון עמודים לאדמה: במידה ויש חומה חשוב כי העיגון לקיר יעשה ע"י בירגי עיגון (גמבויים) ולא ע"י פינים אשר מחלידים עם הזמן. במידה ומבטנים את העמודים חשוב כי העמוד יהיה בעל עובי דופן גבוה ושיוכל לעמוד בעומס משקל השער.

·      בשער חניה ניגרר יש לשים דגש על מסילת השער מסילה שלא מבוצעת נכון שוקעת ואיתה גם השער. המסילה צריכה להיות מבוטנת לכל אורך המסילה ורצוי שתהיה מסילה מזווית הגולה.

·      בשער חניה דו כנפי לבדוק איזה צירים סמים בשער הציר המומלץ ביותר הינו ציר מתכוונן אשר אפשר לכוון את השער כשהוא זז עם השנים.

·      השחזות הריתוך יעשו בכמה שלבים, בשלב הראשון השחזה דקה ובשלב הסופי השחזה בניר לטש (פל"פ) למראה חלק. ודאו שאין מכות השחזה על הברזל

·      מתן חומר איטום בחריצים שבין הפרופילים לפחים/ זכוכית. חומר זה מקנה מראה אחיד של השער ומניעת טפטופי אבקת גלוון בהמשך.

·      בצביעת השער רצוי לצבוע יסוד אפוקסי שכבה ראשונה ועליון פוליריטאני שכבה שנייה העמיד בתאני מזג האוויר הישראלי ובקרני uv.

 

בדיקות אלו יבטיחו לכם שקט ושערים איכותיים, בטיחותיים ועמידים לאורך שנים.

לסיכום-

בחינת הפרטים הקטנים ובחירותכם באיש המקצוע הנכון הן שיעשו את ההבדל בין עוד שער רגיל לעשר מיוחד.

על פי ראות עיננו ומניסיוננו נאמר כי חשוב לפנות לחברה מנוסה, בעלת וותק ומאגר לקוחות גדול, כיוון שאלו יבטיחו עבודה מקצועית ללא פשרות.

 

 שערינו פתוחים עבורכם ונשמח לעמוד לרשותכם בכל פניה ובקשה.

מסגריית אלון

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר